Dvorská jednička 2014

13.04.2014 21:40

V sobotu 12.4.2014 jsme se vypravili do Dvora Králové nad Labem, abychom se zúčastnili soutěže Dvorská jednička. Pro Minipusinky první zkušenost se soutěžním kláním, Pusinky jsou "ostřílené" - soutěží už 3. rokem. přes počáteční zmatky jsme vyrazili do Dvora. Až na místě jsem zjistila, že jsme odjeli bez Kačenky Jandurové. Okamžitě jsem telefonovala Jandurovým, ale telefon mi nikdo nezvedl. Hrozně mě to mrzelo a moc si vyčítám, že jsem je nespočítala raději ještě jednou...:-(. Ale stalo se a já si příště dám velký pozor, aby se mi to již víckrát nestalo. Na svoji obhajobu: nechápu, proč se Jandurovi neozvali... ale to se všechno dozvím...:-)

Minipusinky byly hodně nervózní, ale za velké podpory rodičů a Pusinek a bez jakékoliv nápovědy!!! zvládly skladbu tak, jako ještě nikdy! moc hezky zacvičily a i přes malé chybičky byly prostě pro mě nejlepší!!! Při vyhlášení byly i slzičky, protože Minipusinky očekávaly umístění "na bedně", ale pro mě byly nejlepší a myslím, že v očích rodičů získaly  zlatou právě oni....

Pusinky v nových kostýmech svítily a moc jim to slušelo...Konkurence byla veliká, vždyť soubory, se kterými jsme byly ve skupině, se pravidelně zúčastňují mistrovských soutěží a dokonce se umísťují na předních místech i v evropských kláních. Pro naše předsevzetí "nebýt poslední" udělaly holky maximum a zasvičily skladbu moc hezky. Přesto to nestačilo na lepší než 5.místo. Předsevzetí ale naplnily, protože za nimi skončily 2 týmy.

Moc gratuluju všem a doufám, že nás výsledky neodradí, ale nastartují k ještě lsvědomitějším tréninkům....

Děkuji rodičům za dovoz dětí a za pomoc při organizaci.