O rtyňskoku zvonici - Výsledky

02.06.2012 19:32

V sobotu ráno jsme vyrazili s Pusinkami na poslední soutěž letošního roku - 4.ročník taneční přehlídky O rtyňskou zvonici. Když jsme dorazili do Rtyně, měli jsme ještě dost času. Proto jsme nelenili a šli jsme se podívat, o co vlastně soutěžíme..:-) Nádherná dřevěná zvonice na místním hřbitově byla zajímavá, ale Pusinky víc než zvonice zajímala cukrárna. Pro získání sladkého úsměvu jsme si slupli malinký větrníček, a pak už hurá do místní orlovny, do maličkaté šatničky, kde jsme se tísnili s dalším tanečním celkem. Učesat, obléknout a už jen čekat, až nastane hodina H.

 Všechny Pusinky se snažily, aby ze sebe dostaly maximální výkon. Zacvičily perfektně sestavu, dokonce se ani vlna neroztrhla. ( vlna je spojení pompónů do jedné řady a postupným zvedáním rukou se vytvoří efekt pohyblivé vlnky)

 Před vyhlašováním jsem všechny ubezpečila, že zmrzlina, která byla před cvičením slíbená za umístění do 3. místa, bude, i když budou poslední. V naší skupině bylo ještě dalších 6 týmů, které byly zkušenější než my.

Pak už jen vyčkat na onu větu: „3.místo získávají...... PUSINKY PONIKLÁ!!!“.  Věta, kterou jsme v letošním roce slyšeli již potřetí a zatím se neomrzela!

  Letošní rok bude pro Pusinky a Minipusinky zakončen vystoupením pro rodiče a všechny známé v tělocvičně ZŠ 15.6.2012  společně s mažoretkami z Poniklé.

 

Ještě jednou děkuji Vám všem rodičům, kteří pomáháte s rozvozem a odvozem. Moc děkujeme!!!