Informace o nás

V roce 2008 jsem dostala nápad cvičit s dětmi aerobik. První rok se přihlásilo kolem 20-ti dětí - holčiček i kluků (dokonce i děti ze školky:-)). Učili jsme se poslouchat hudbu a cvičit do rytmu. Mohli jste nás vidět v Jilemnici na oslavách Sokola v roce 2009 - doufám, že rok je správně....

V roce 2009 byl v Poniklé založen kroužek mažoretek při DDM Pod Střechou Rokytnice nad Jizerou a holčičky neodolaly - krásné oblečky a hůlka v ruce by přilákaly i mě. Přemýšlela jsem, jestli má cenu pokračovat... Nechtěla jsem se tak lehce vzdát, proto jsem poprosila TJ Sokol o zakoupení pompónů - a už s nimi cvičíme 3.rokem.

V letošním školním roce jsem rozdělila Pusinky na začátečníky a lehce pokročilé a dala jsem si cíl dotáhnout Pusinky na nějakou soutěž.

V listopadu proběhlo krátké soustředění, a pak už jen pilovat a pilovat.

V prosinci 2011 jsem neodolala zkusit soutěž v komerčním aerobiku minitýmů Poděbradská vánočka. Zjistila jsem, že ani komerční aerobik není pro obyčejné děti, které chtějí cvičit, ale nedokážou provaz ani placku.

První velké vystoupení naSportovním plese v roce 2012 bylo povedené a i druhým vystoupením na Hasičském bále jsme si nezkazili pověst.

Rozhodla jsem se přihlásit Pusinky na nepostupovou přehlídku Dvorská jednička - výsledky https://www.ddmdvurkralove.cz/data/dvorskajednicka.html , a to nám dodalo spoustu energie a elánu do dalšího cvičení!!!

 

Moc děkujeme rodičům, kteří podporují své děti při pohybu - bez nich by Pusinky ani Minipusinky nebyly!!!

Naši uživatelé

Pište a mailujte, ať naše stránky alespoň chvilku žijí!!!

Historie projektu