Pusinky
Mírně pokročilí : ( 6.- 8. třída) 1 sestava za rok, vystupují na sportovních a společenských akcích, zúčastňují se soutěží
2015/2016
Klára Gembická - Poniklá (2001)
Nikola Vrbatová - Poniklá ( 2002)
Kateřina Holubcová - Jestřabí v Krkonoších (2003)
Lenka Holubcová - Jestřabí v Krkonoších ( 2001)
Šárka Holubcová - Poniklá (2002)
Běta Ledvinová - Poniklá ( 2001)
Kateřina Zálišová - Poniklá (2001)
Klára Šedá - Poniklá (2001)
Kristýna Barbora Kunertová - Poniklá ( 2003 )
Maruška Havajíková - Poniklá ( 2004)
Natálka Hájková - Jablonec nad Jizerou ( 2001)
Jana Trundová - Poniklá ( 2001)
2014/2015 (stejné složení jako předchozí rok)
Klára Gembická - Poniklá (2001)
Nikola Vrbatová - Poniklá ( 2002)
Kateřina Holubcová - Jestřabí v Krkonoších (2003)
Lenka Holubcová - Jestřabí v Krkonoších ( 2001)
Šárka Holubcová - Poniklá (2002)
Běta Ledvinová - Poniklá ( 2001)
Aneta Šedá - Poniklá (2001)
Klára Šedá - Poniklá (2001)
Kristýna Barbora Kunertová - Poniklá ( 2003 )
Maruška Havajíková - Poniklá ( 2004)
Natálka Hájková - Jablonec nad Jizerou ( 2001)
Jan Trundová - Poniklá ( 2001)
2013/2014
Klára Gembická - Poniklá (2001)
Nikola Vrbatová - Poniklá ( 2002)
Kateřina Holubcová - Jestřabí v Krkonoších (2003)
Lenka Holubcová - Jestřabí v Krkonoších ( 2001)
Šárka Holubcová - Poniklá (2002)
Běta Ledvinová - Poniklá ( 2001)
Aneta Šedá - Poniklá (2001)
Klára Šedá - Poniklá (2001)
Kristýna Barbora Kunertová - Poniklá ( 2003 )
Maruška Havajíková - Poniklá ( 2004)
Natálka Hájková - Jablonec nad Jizerou ( 2001)
Jan Trundová - Poniklá ( 2001)
2012/2013
Eliška Fáborská - Poniklá (2001)
Klára Gembická - Poniklá (2001)
Nikola Vrbatová - Poniklá ( 2002)
Kateřina Holubcová - Jestřabí v Krkonoších (2003)
Lenka Holubcová - Jestřabí v Krkonoších ( 2001)
Šárka Holubcová - Poniklá (2002)
Běta Ledvinová - Poniklá ( 2001)
Petr Novák - Jestřabí v Krkonoších (2001)
Aneta Šedá - Poniklá (2001)
Klára Šedá - Poniklá (2001)
2011/2012
Eliška Fáborská - Poniklá (5.třída)
Klára Gembická - Poniklá (5.třída)
Kateřina Holubcová - Jestřabí v Krkonoších (3.třída)
Lenka Holubcová - Jestřabí v Krkonoších ( 5.třída)
Šárka Holubcová - Poniklá (4.třída)
Běta Ledvinová - Poniklá ( 5.třída)
Petr Novák - Jestřabí v Krkonoších (5.třída)
Aneta Šedá - Poniklá (4.třída)
Klára Šedá - Poniklá (4.třída)
Nikola Vrbatová - Poniklá ( 3.třída)